Eşya Depolama İstanbul Eşya Depolama Kiralık Depo hizmeti ile ucuz fiyatlarla güvenli ve garantili İsak Çolakoğlu depolama alanları, ev eşyası depolama hizmeti sunuyoruz.

Eşya Depolama
Eşya Depolama

 

Eşya depoları, kiralık eşya depoları, eşya depo kiraları, depolama fiyatları, İsak Çolakoğlu Nakliyat Ev ve İşyeri Eşyalarınız için profesyonel muhafaza ve depolama hizmeti vermektedir. İstanbul çeşitli semtlerinde mevcut Eşya depoları ile Günlük ,Haftalık, Aylık, Yıllık sözleşmeli depolama hizmeti siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Tayin ve atamalarda evi boşaltıp yeni adreslerinde yer temin edemeyen ve kısa süreli eşyalarını bekletebileceği yer ihtiyacı olanlarda depolama hizmetine sıklıkla başvurmaktadır. İsak Çolakoğlu nakliyat eşyalarınızı depolarında muhafaza etmenin yanı sıra nakliyat için deneyimli kadrosu ve modern evden eve araçları ile taşınma konusunda A dan Z ye sizlere tam destek vermektedir.
Sigortalı, Güvenlikli, size özel hijyenik depolarımızda, eşyalarınız Yıllarca ilk günkü gibi ambalajlı olarak muhafaza edilir. Eşya durumuna göre kişiye özel fiyatlandırma, aylık ödemeler yanısıra toplu ödemeler de büyük fiyat avantajları. Adresinizden Depoya , Depodan Adresinize evden eve nakliyat kalitesin de taşıma hizmeti verilmektedir. Çolakoğlu Nakliyat kalitesi ile taşının. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı İsak Çolakoğlu Depo ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

Eşya Depolama Firması

Evden eve nakliyat Depolama alanında bulunan tüm eşyalar ve müşterilerin bilgileri %100 gizlilik politikamıza tabidir. Eşyalarınızın Güvende ve emniyette olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Eşyalarınızı ambalaj ve ambalajlama yaparak depolanacak eşyanın hacmini düşürür, size hacimden tasarruf etme olanağı sunarız. Sizin belirlediğiniz zaman zarfı içerisinde eşyalarınızı arzu ettiğiniz yerden alır ve hızlı bir biçimde depolarımıza yerleştiririz. Buda size zamandan tasarruf sağlar. İsak Çolakoğlu Depolama uygun fiyat politikası ile müşterilerine nitelikli ve uygun maliyetli depolama sahaları sunmaktadır.

Kiralık Eşya Depolama Alanı

Depolama işlemimizin işleyiş biçimi sizlerin müşteri temsilcilerimizi aramanızla başlar. Eşyalarınızı görmeden net bir fiyat verememekteyiz. Depolanacak eşyalarınızın alacağı alan ve teknik fonksiyonları göz önünde bulundurularak değerlendirme yapan ekspertiz elamanımız almayı istediğiniz evden eve taşıma hizmeti hakkında kısaca size bilgi sunar ve fiyatlandırma çıkartır. Bu fiyatların içerisinde nakliye ve sigorta ücretleri de bulunacaktır. Anlaşılırsa sizlerle protokol imzalanarak iki taraf arasındaki beyanlar belgelendirilir. Bu protokol beyanları yazılı hale getirmek için yapılmaktadır ve eşya depolama sürenizi garanti altında tutacak bildirimleri içermez. Depolama işleminiz arzu ettiğiniz zaman sonlandırıla bilinir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyalarınız etiketlenir her pakette neler olduğu not alınır sayım işlemi yapılır. Bu belgelerin bir nüshası da sizde kalır ki lazım olan eşyanızın barkot numarası ile istemeniz yeterli olacaktır. Nakliye sigortası da yapılarak eşyalarınız çalışanlarımız tarafından depomuza alınır. Depomuza konulan eşyalarınıza sigorta acenteliği ekspertizi sigortalama işlemlerini yapar.

Profesyonel Eşya Depolama Hizmeti

Profesyonel Eşya depolama şirketi olarak evden eve nakliyat taşıma ile eşyalarınızın rutubetsiz ortamda sigortalı biçimde ev eşyası depolanır. Eşya depolama hizmetlerimizi müşteri temsilcimize ulaşmanızla başlar. Ev eşyası depolama hizmeti denilince en dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi eşyalarınızın düzgün ambalajlanıp paketlenmesidir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak olan paketleme, ambalajlama ve sarma malzemelerinin eşyanın cinsine, türüne göre seçilmesi gerekmektedir. Eşya depolarımız oldukça modern olarak tasarlanmış olup nemsiz, rutubetsiz ortamda sigortalı bir şekilde muhafaza altında depolanır. Resimleme, Numaralandırma sistemlerimiz sayesinde eşyalarla ilgili karışıklığın önüne geçeriz, bir listesi bizde kalır bir kopyasını ise imzanız ile birlikte size veririz. eşya depolama

Kurumsal Eşya Depolama

Eşya Depolama sektöründe 30 yılı aşkın süredir en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz. Uzman personellerimiz ve geniş araç filomuzla her zaman en iyi depolama hizmetini sunuyoruz. Tamamen profesyonel bir nakliyat süreci yaşamak istiyorsanız kurumsal bir firmayı tercih ederek bu zorlu süreci sorunsuz halledebilirsiniz.

Hemen Ara