Ofis Taşıma İstanbul iş yeri taşımacılığı firması İstanbul’da işyeri ofis büro malzemelerini ucuz fiyatlarla uzman vinç asansörlü nakliye firması şirketinizi taşır.

Kalite ve Güvenin değişmeyen tek adresi İsak Çolakoğlu Nakliyat’ ı tercih edin mutlu müşterilerimiz arasına girin.

Ofis taşıma planlaması

   • ofis taşıma için planlama hizmeti, tasarım ve hizmet oluşturmak.
   • Etiketleme sistemi.
   • Profesyonel paketleme ve açma hizmeti.
   • Ağır malzeme kaldırma, indirme.
   • özel evrak nakil – ofis taşınma arşiv, fatura vb.
   • Mobilya Yapılandırma – mevcut ofis mobilyaları sökülmesi ve yeni düzenlemeler içinde bileşenler ile birleştirilmesi.
   • Bilgisayar / Sunucular / Server, yer değiştirme ve aktifleştirme.
   • Bina, zemin, kapı ve asansör koruma sistemi.
   • Ofis eşya, geri dönüşüm ve atık malzemeleri alma hizmetleri.

Ofis eşyası taşıma için şirketimiz ile irtibata geçin, kurumsal şirket taşıma planlamalarımız ile sorunsuz taşının.

Profesyonel Ofis Taşıma Firması

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

İşyerinizi taşıyacağınız zaman muhakkak kurumsal nakliye hizmetinin alınması gerekir. Çünkü iş yeri ve Büro taşımacılığı profesyonellik isteyen bir konudur. Elektronik eşyaların zarar verilmeden taşınması için özel ambalajlama araçlarının tercih edilmesi gerekir. evden eve nakliyat firmamız bu konu da gelişmiş bir alt yapıya sahip olarak hizmet sunmaktadır. İşyeri ve ofis taşıma hizmeti alarak problemsiz bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Ofis taşımacılığı konusunda geliştirdiğimiz özel yöntemlerle müşterilerimize yardım ediyor ve garantili hizmetin anahtarını size sunuyoruz. Taşıma işlemine başlamadan evvel işyerinizde bulunan tüm eşyalar analiz edilir ve nasıl bir taşıma yapılacağına karar verilir. Ofis malzemelerinin problemsiz bir biçimde taşınması için gerekli hizmet içeriği profesyonel personel tarafından sunulur.

İşyeri ve Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Yapılır

Ofisinizde bulunan tüm eşyalar özel bir biçimde paketlenmesi gerekir. Paketlenen eşyaların yeni adresinizde dekore edilmesi daha kolay olacaktır. Elektronik eşyaların taşınması alanında uzman personel özenli bir çalışma yürütüyor. Zarar gelmemesi için özel ambalajlama araçları tercih edilmektedir. Eşyalar sıra ile nakliye araçlarına yüklenir. Nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır. Bundan dolayı herhangi bir sorun yaşamadan hizmet alabilir ve yeni ofisinize mutlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. İşyeri taşıma hizmeti kurumsal ilkelere bağlı şekilde veriliyor olup sektör içerisinde lider olarak yer alıyoruz. Sizde ofisinizi taşımak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca işyerinizde bulunan makine ve teçihizatların taşıması konusunda da gerekli desteği uzman olarak alabilirsiniz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ucuz fiyatlarla Ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Ofis ve İşyeri taşıma fiyatları firmamız tarafından maddi olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da faydalanarak hizmet alabilirsiniz. İşyerinizde bulunan makinelerin taşınması özel araçlar sayesinde yapılır. Tüm nakliye araçlarımızın iç kısımları eşya taşıma konusunda özel olarak tasarlanmıştır. Elektronik eşyalardan diğer tüm eşyalarınızın taşıması kurumsal olarak yapılmakta olup yasal çerçeve içerisinde hizmet verilmektedir. Firmamız nakliye sektörü içerisinde başarılı çalışmalarıyla tanınmakta olup tüm desteğini de profesyonel personel ile size sunar. Yeni adresinize problemsiz bir geçiş sağlamanız her ayrıntıya dikkat edilerek taşıma yapılır

Kurumsal Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Eşya taşıma zor işlerin en başında yer almaktadır. Hele bir de büyük kurumların taşınması çok daha zor ve zaman isteyen zahmetli işlerdir. Kurumsal ofis taşımacılığında kesinlikle profesyonel kişiler ile çalışmanız en doğru hareket olacaktır. uzman eğitim almış tecrübeli ekibimiz ve en son sistem olan teknoloji harikası asansörlü araçlarımız ile kurumda bulunan bütün eşyalarınız güven içinde ve çok hızlı bir biçimde taşınmış olacaktır. Kurumsal nakliyat konusunda İsak Çolakoğlu Nakliyat oldukça nitelikli hizmetlerini en kısa zaman içinde ayağınıza kadar getirmektedir. ofis tasima

Hemen Ara